david22

Jaká je životnost koleček do In-line bruslí ?

Dejme tomu při standardním stylu jízdy… kolik ŘÁDOVĚ kilometrů ujedou do doby, než se mají vyměnit ?

Velikost kolečka 80 mm, tvrdost 82A
Jde mi alespoň o přibližný odhad !

Doplňuji:
rtepp> nemohu to tam najít, můžeš mi dát přesnější link? dík

Nejlepší odpověď
rtepp

http://www.ko­leckove-brusle.name/dis­kuze/zivotnost-kolecek-070523034943.htm

mojitek

To je strašně relativní a na km to nelze odhadnout.Záleží jak na kvalitním povrchu se jezdí.Já jezdil na 78mm(tvrdost nevím) na ne moc kvalitním povrchu a kolečka po 1. sezóně pááápááá.