molo

jaká je závada, když teče plynový bojler zpod pláště při ohřívání vody? Když neohřívá, neteče.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě je už prorezlý. Teplem se kov roztáhne a puklinou voda vytéká. Lze předpokládat, že po čase poteče více, nebo vyteče celý. Je to zřejmě jen otázka času.

Další odpovědi
cukrar

Vlásečnicová prasklina a tepelná roztažnost. Po čase to najdete, páč otvor se bude zvětšovat. Mě to trvalo půl roku, nežli se to našlo. Někdy je to vidět i dříve, když se dobře posvítí na výpařník a uvidíte jinou barvu povrchu.