Rokio

Jaká je výše vaší finanční rezervy?

Finanční rezerva je důležitá pro případ nečekaných výdajů. Měla by se rovnat trojnásobku měsíčních výdajů.

Jaká je VAŠE finanční rezerva?

Moje rezerva se pohybuje kolem 2,2 násobku mých nezbytně nutných měsíčních výdajů (příspěvek rodině, příspěvek na penzijní připojištění a výdaje na obědy).

Odpovědi
Lgee

Moje rezerva přesahuje trojnásobek měs. výdajů.

M_Petr_M

Moje rezerva je ve výši 0,5 až 1,5 násobku měs. výdajů.

Drap

jiná odpověď

Myslím, ýe moje finanční rezerva je dostatečná.

dubraro

jiná odpověď

Myslím, že do toho nikomu nic není.

Jakub Tlapal

Já mám doma rezervu dvou měsíčních platů. Všechny ostatní peníze jsem totiž investoval. Přišla mi škoda, aby mi jen tak ležely na účtu, tak teď se zhodnocují. Investice do P2P jsou dobré v tom, že vám pravidelně chodí peníze a ta jistota, že o peníze nepřijdete je poměrně velká, takže jsem se nebál investovat víc než 100 000 Kč.