registronic

Jaká je výdrž bot NIKE FLEX 2014 RUN?

Dobrý den, vlastní někdo tyto boty a mohl by zhodnotit jejich výdrž? Zvládnou i polní cestu? Neublíží jim déšť?
Jak jste s těmito boty spokojeni? Chtěl bych v nich běhat cca 20–30 km tréninky. Vážím 70 kg.
Předtím jsem měl New Balance univerzálky, skoro nesrmtelné, akorát mě dřeli nad patou.

Díky

Odpovědi
ptáč

Nazdar. Podobné boty od Nike jsem kupoval v r. 2010 a ještě je mám. Loni jsem pomocí superextraspe­ciálního lepidla, které vám nikdo nedoporučí, protože výrobci potřebují špatná lepidla prodat, „POLYURETHANE 50FC Den Braven“ zalepil prodřené malíčky. Protože jsem v těchto botách i pracoval na stavbě. Ještě se jich nemíním zbavit, i když už mají hladkou podrážku. Stály mě 1600,– v Tesku.

Zdroj: http://www.den­braven.cz/nej­prodavanejsi/0421-pu-50-fc-polyuretanovy-tmel-10-cz2.html