dust8

Jaká je vůbec ta nejlepší hodnota PH organismu, které se vyplatí držet se po celý život?

Nejlepší odpověď
annas

pH je důležité pro naše zdraví

https://www.ze­lenyobchod.cz/ph-je-dulezite-pro-nase-zdravi?gclid=E­AIaIQobChMIov­jv5aCw8QIVEmI­YCh3lOwt0EAAY­ASAAEgL0mvD_BwE

1. Tělesné pH

pH slin a moči je mnohem přesnější měřítkem celkové tělesného pH. Hodnota pH těla by měla být přibližně 7.0, což je neutrální. Existuje mnoho názorů na to, kolik by pH těla mělo ve skutečnosti být. Přečetl jsem si, že jako minimum je 6.3 a maximum 7.2. Jsme-li nemocní, naše pH bude nízké. Čím víc jsme nemocnější, tím nižší pH bude. Například, pokud máte pokročilou rakovinu vaše pH bude s největší pravděpodobností u 5.0.

Nástroje pro měření pH

Tělesné pH může být měřeno pomocí pH papíru, pH indikátor kapaliny (fenolová červeň) nebo digitálního pH metru.

2. Měření slinami

Ústa mají tendenci být mírně zásadité, což je důvod, proč jsou špatný barometrem celkového pH těla. Sliny jsou přesnější pro měření pH těla od pasu nahoru, zahrnuje horní trávicí trakt. Nejde tedy o přesné měření celkového pH v těle. Proužky pH jsou jediný způsob, jak testovat pH slin.

3Měření močí

Mnoho věcí může ovlivnit tělo pH během každého dne, jako je strava a úroveň stresu. Aby bylo možné získat přesné stanovení tělesné pH měla by se moč měřit hned ráno, každý den po dobu nejméně jednoho týdne (lépe měsíce). Pokud budeme měřit pH každé ráno, „klouzavý průměr,“ ukáže daleko přesnější výsledky než při jediném měření. pH moči může být měřeno pomocí pH papíru, pH indikátor kapaliny (fenolová červeň) nebo digitálního pH metru." atd.

Další odpovědi
Kelt

Držet stále stejnou hodnotu dokáže pouze světlo, ale člověk by si měl držet všechny hladiny v určitém rozmezí. A těch hladin je velmi mnoho – v krvi, v moči, množství tuku a pod. Držením jedné hodnoty je stejné, že pojedeš pořád autem 50 kmh. Ve městě na dálnici, po lese.. Blbost, že. Tak se nediv. Tak bys odrovnal auto, tím pak sebe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

dRŽET SE BUDE TÉ, KTERÁ JE MU DÁNA BEZ OHLEDU NA POCITY, ZDA SE MU VYPLÁCÍ ČI NEVYPLÁCÍ.