Salvaje

Jaká je Vaše vysněná dovolená a kde?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Moje je Thajsko,v září tam letím na svatbu!

Další odpovědi
SajmonModer

Amerika – Kalifornie, Beverly Hills, Hollywood. To je můj sen. Ach! ,–)

hanulka11

bude se konat za" pár "dní Santorini

Terryle

Já bych toho měla víc, od Ayersovy skály v Austrálii přes nějakou okružní cestu po Skandinávii a britskejch ostrovech, až po sekvojový národní park v Kalifornii… :)

fablen

New York

FOG

Snad jeste pyramidy – Egypt,Tibet a Area 51.

oskar

Můj sen je strávit dovolenou tak 14.dní na moři na nějaké výletní lodi.