dust8

Jaká je vaše skrytá identita?

Nejlepší odpověď
Filip84

  1. „Kdo chce tajnost uchovat, musí uchovat v tajnosti fakt, že uchovává tajemství.“
  2. „Jak pokračuje kampaň za svobodu informací? Pardon, o tom nelze mluvit!“
  3. „Kdo je neschopný, má být poctivý, kdo je křivák, má být chytrý. Víte, když jste poctivý, můžete nadělat galimatyáš, ale lidi stojí při vás a pomůžou vám. No, a křivák? Pokud lidem vyděláváte slušné zisky, nebudou se ptát: nejsou hloupí, ne tak hloupí.“

Opravdu si myslíš, že je někdo tady tak hloupý, aby Ti na to jakkoli věcně odpověděl? 🙂

Další odpovědi
led

Taká…

(aká otázka, taká odpoveď)

Drap

No přece skrytá

Rokio

Nemám skrytou identitu.

elkon

Funkční.

led

Jediný, kto má na Zemi skrytú identitu je „príšelec z Vesmíru“ alien… napriek jeho mnohým zobrazeniam v sci-fi