Školníšprtka

Jaká je Vaše rutina péče o pleť?

Dobrý den,

Jaká je Vaše rutina péče o pleť?

Děkuji

Odpovědi
Malvína

Ráno – Udělám základní hygienu. Na obličej dám sérum, oční krém, denní olej a následně krém.

Večer – Odlíčím se a vrhám se na čištění pleti. Použiji elektrický čisticí kartáček a s ním peeling. Dávám noční sérum, oční krém, noční olej a noční krém.
2× týdně si dávám masky. Gelové, slupovací, plátýnkové – střídám. Masky na pusu a pod oči.

Žádná reklama, ale nejvíce mi vyhovují výrobky Kiehl’s. Jejich oleje a krémy dělají s pletí zázraky. Dobrá je i Estée Lauder.

Medulka.013

Jednou za čas si opláchnu obličej teplou vodou, ale jinak se o svou pleť nijak nestarám.

tynuleee

Ráno- opláchnnu obličej vlažnou vodou, micelární voda Krásná slečna od HAVLÍKOVA APOTÉKA, namažu listem aloe vera, namažu Liftandroll HYALURON, namažu krémem ANNAYAKE bamboo soin énergisant visage, oční krém L-CARNOSINE Anti- A.G.E. eye cream, Denní i noční krém Krásná slečna od značky HAVLÍKOVA APOTÉKA (vynechám oblast pod očima), pod oči namažu ONE,TWO,FREE! I´t prime time! HYDRA POWER GEL-CREAM.
Večer – micelární voda Krásná slečna od HAVLÍKOVA APOTÉKA, , namažu listem aloe vera, Denní i noční krém Krásná slečna od značky HAVLÍKOVA APOTÉKA (tentokrát i pod oči), těsně před spaním nanesu masku GOW RECIPE WATTERMELON GLOWNSLEEPING MAK MAQUW SOMMEIL.
PS: není to reklama akorát jsem uvedla mnou používané produkty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Školníšprtka

Malvína,děkuji ti moc za odpověď a za radu.