Adamys

Jaká je vaše oblíbená pražská čtvrť a proč?

Odpovědi
Kelt

Tak podotýkám, že nejsem z Prahy, ale občas tam jezdím a dokonce jsem tam skoro 3 roky pracoval. Jednak je to Žižkov, kde jsem bydlel na podnájmu, a taky tam využíváme hotel Rodina bydlí v Krči. Švagrová bydlí na Hradčanech. Jezdil jsem nakupovat na Zličín, nebo na Černý Most. Vršovice – chodil jsem na fotbal. Prostě když popřemýšlím, tak tady budeš mít dvacet čtvrtí z Prahy a nevím, proč to potřebuješ vědět.

paul1

Letná, kde jsem žil před vojnou a potom Strahov, kde jsem bydlel před důchodem.
Jinak Staré město, které, jako i jiné části Prahy opěknělo, předtím to bylo všechno takové šedivé, až na „Potěmkinovské Staroměstké náměstí“, které za minulého režimu namalovali, ale jen z přední části – průčelí kvůli turistům. Aby domy v socialistické péči nájemníků vypadaly trochu lépe.

VeRe1983

Strašnice a Krč, protože na Depu Hostivař a Budějovické jsme se vždy potkávali s bývalou přítelkyní, když jsem za ní jezdil.

Emefej

Nusle, protože jsem tam prožil dětství.

(O_o)

Libi se mi ulice milady horakove v holesovicich, Kampa, Novy svet,..