Jaká je vaše oblíbená barva?

Nejlepší odpověď
anonym

Nějaká jiná

Nejsou takhle náhodou někde jarní prázdniny, že se nezralí študentíci doma nudí a omílají už vícekrát opakované?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-vase-oblibena-barva

Další odpovědi
zzzzz

Nějaká jiná

všechny

Sůwa

Nějaká jiná

Fialová. Proč?

Damiana

Nějaká jiná

Fialová – tu zbožňuji.

pizlicka

Zelená

jinak vsechny barvy jsou pekne.ted se mi libi fialova a seda.tyto dve barvy jsem pritom nikdy nemela rada.

Heřman

Modrá

Je voda

anonym

Nějaká jiná

Všechny. Tak jako zzzzz. Zkuste nějakou barvu odstranit… bude chybět.

Illines

černá

DusanOrlik

Modrá

Kohut57

červená

Jedna barva , sama o sobě nic není, ani nevypovídá. Kontrast dvou a více barev už dává obraz osobnosti, nálady , citu. Když namalujete obraz, vím o Vás skoro VŠE.

Nějaká jiná

Fialová :')))♥♥

Katusa

Nějaká jiná

Fialová

Petra09

červená

poa.li

Modrá

anonym

Nějaká jiná

Fialová!!! Proto mám ráda Levandule!

Pěťák 007

Modrá

Modrá…

Shuffle

Nějaká jiná

Fialová, růžová, bílá.

Sancha

Modrá

IK

Nějaká jiná

V oblékání fialová,
v typografii červená a zlatá (černá je nezbytná)
v malování všechny,
v bytě bílá,
v zahradě růžová,
v poznámkách vyznačovací modrozelená
a sluší mi jen černá což mě štve.

lenka.seda

Zelená

Ale jinak všechny… Fialová, červená, černá… =D

Zungu

Modrá

Raduska1

Nějaká jiná

Samozřejmě, že růžová :)

anonym

Ad adam, jsi tu rok a odkaz na poslední „barevnou anketu“ je 3 měsíce starý, takže obvyklá výmluva, „Já tu nebyl“, tentokrát neobstojí.

Kohut57

Adam bude spíš srandista. Zkouší nás , jestli poznáme barvy. Podívejte se všichni pozorně, co nám nabídl za barvy. A nebo je barvoslepý.