Rokio

Jaká je vaše nejzajímavější informace o vás?

Co je na vás nejzajímavějšího?

Nejlepší odpověď
rouzi

Nepodávám o sobě informace, ať zajímavé či nezajímavé. :-/

Další odpovědi
marci1

„Nesnesitelná“ optimistka ( v dnešní době pro někoho „zvláštní“). 🙂

dudu

Narodil jsem se na správné planetě, mám správnou barvu kůže, mohu dýchat. Tak děkuji,
/...... a nechte mě prosím být./
L.Aškenazy

UltraFan

Nic ☹

Né já vážně nevím co je na mě zajímavý … jsem prostě normální … ničím nevyčnívám 🙂

kapka

Nedávno jsme s mými syny před zrcadlem zjistili, že umím udělat nejsrandovnější duckface na světě. Teda aspoň podle nich. Tak to je hodně na mně zajímavé no. :D

led

Je prísne utajená v Knihe osudu

anonym

Jaká? Prostě žiju!

quentos

Viz profil, vyberte si… ale jsou možná zajímavější, které veřejně nesděluju.

surikata001

Třeba moje obsedantně-kompulzivní porucha 🙂 vadí mi čísla 2, 6 a 8 (nevezmu si ani sáčky čaje z krabičky, pokud jsou druhé, šesté nebo osmé, stejně tak vyloupávám léky mimo toto pořadí :-p), jako dítě jsem trpěla fobií ze sloupů vysokého napětí (dodnes nevím proč), mám alergii na rajčata, chodím na tréninky Krav maga, věřím na UFO a zajímají mě konspirační teorie… a přitom vypadám jako úplně normální, dokonce pohledná blondýna 😁 Svět je samý klam… 😉

mosol

Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit.
Nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec jak má být.

Kepler

Co je ti po tom? Tohle je anonymní web!

Šidlo

netuším, ako sa šidlo používa