nosahosa

Jaká je vaše nejoblíbenější značka bot?

Když jsem byl mladší, měl jsem radši značky jako Nike, Adidas, Puma a tak… Ale čím jsem starší tak tím více uznávám značky trošku jiného typu. Jako třeba Lacoste a Tommy Hilfiger. Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
Quimby

Nevybírám podle značek, ale podle toho jak mi dané boty sednou.

Další odpovědi
anonym

Odidoss, Corcs, Nake, prostě všechny boty prodávané na vietnamských tržištích.

briketka10

Tak na takový nemám prachy moje je Rieker
je to kvalitní obuv a ani na tu nemám dostatek
peněz tzn. že chodím téměř několik let v obuvi
koupené na Aukru a ta je bez zn. tenisky mám
kotníkové za babku vypadaj, jako značkové a né,
že bych si na něco hrála to néé, pantoflíčky obyč.
jeden pásek pár let 😁
___________
Navíc ty Adidas, Nike a další by mi nepasovaly k
mému stylu oblékání ani myšlení jsem starší ročník
a po těchto značkách většinou touží mládež.

gecco

Salomon a Teva…
Pokud bych tedy měl nějaké značky vůbec uvést…
😉

setapouch

Nemám nejoblíbenější značku, protože každé boty mám na něco jiného. Mám volnočasové boty, mám společenské boty, mám taneční boty. Mám sportovní boty, dvoje. Mám turistické a mám pohorky. A každé jsou jiné značky i z jiného obchodu.

Doplňuji: zapomněl jsem na holinky.

Lukáš Rusek

Adidas a Nike je mi 12 jsou to dobré botky .) já to taky dělám jak mi sednout ale také podle značky

střevo

Holýýnky@ a Důůchodky@

sou neylebčí .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­...
kupuju si je každejch 20 let novýýý

Muffz

Nemam vylozene svoji oblibenou znacku bot. Kdyz se mi boty libi a padnou mi, tak si je koupim. Kazdopadne je nutno rict, ze z velke casti se mi libi a padnou klasicky Nike, Adidas, Puma (ikdyz tam ta kvalita nic moc).

anonym

Adidas pro sport a volnou chvíli, na zimu a outdoor Merrel. jinou značku bot doma nenajdu. také mám názor po letech, jak se obuv změnila. je čím dál ošklivější na pohled.

Luxx

boty s membránou GORE-TEX

Mortin

Mám rád tenisky od Vans. Jsou pohodlné a stylové

anonym

Nemám oblíbenou značku,nosím to,co mi sedne a rád nosím tenisky a kdysi dávno důchodky,ale z těch už jsem vyrostl.

arachis

Nike,vydržely vždy nejdéle

anonym

Jugare, do těch důchodek se rád vrátíš, časem, ale ten letí moc rychle.

anonym

Kdepak.

anonym

Tak v tom případě umřeš mladý! Bude tě škoda, takový exemplář!