Jaká je Vaše nejoblíbenější scéna z filmu?

Moje je rozhovor s HAL9000 – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ARJ8cAGm6JE
A nebo když ten astronaut v Planetě opic uvidí na konci filmu Sochu Svobody:)

Nejlepší odpověď
ReHu

Z filmu Pelíšku scéna s nerozbitnými skleničkami a lžičkami z NDR, kde soudruzi někde udělali chybu 🙂

Další odpovědi
anonym

Ve filmu Ecce homo Homolka. kdy starý Homolka ustele postele a nechtějí ho odemknout, ( všichni jsou z kuchyně pryč) tak ty postele znova rozhází.

anonym

Jejich spousta, ale nejlepší scénky jsou z českých komedii jako je třeba : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8CM_yFJNoBs

ooommmm

Mě se celkem líbí Bohouš v restauraci jak vytrestá neschopného vrchního https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Cqxk1I74SQo

anonym

zrovna jsem si v rychlosti vzpomněl na film Účastníci zájezdu a hlášku z autobusu, kdy paní Štěpánková nemohla najít pas a ta krásná holka blonďatá se jí ptá " a kdy jste ho tam měla naposledy". odpověď jistě všichni znáte 😁

lexx

když astronautka Elen Ripley vystřelí vetřelce přetlakovou komorou malého raketoplánu do vakua Vesmíru a sežehne ho plameny motorů, tenhle tvor vzato biologicky je absolutním absurdem ale scéna je dodnes působivá jakkoliv starý je to film

Angi-Shy

jakejkoliv film a jakákoliv scénka kde se ti kdokoliv vysměje za tvoje opravdu nevtipné chování lol

Šidlo

  1. Jim Carrey na záchode (Klamár, klamár)
  2. Priechod cez V´gar-a (Star trek 1. film)
  3. Michelle Pfeifer sa stáva Mačacou ženou (Batman)
  4. Minnie ponúkne čokoládový koláč (Černobílý svět)
  5. Quicksilver v kuchyni (X-men 5)