crossfader

Jaká je Vaše nejoblíbenější kombinace pro smoothie?

Nedávno jsme si domů pořídili nový smoothie mixér, zatím v něm mixujeme kombinaci jablka+citron+li­metka, v zimním období přidáváme ještě zázvor. Zkoušeli jsme i okurkový nápoj, ale byl moc bez chuti. Třeba tam něco chybělo, kdo ví. :) Máte někdo dobré osobní tipy na další kombinace, které si nemůžete vynachválit?

Odpovědi
Tíšek99

Já mam dost rád kombinace banán a borůvky. Nebo banán a jahody :)

Znalec

Moje oblíbené smoothie je následující – kombinuje ovoce a zeleninu (zeleninové je obecně zdravější, ale zas mi tolik nechutná):

  • 1–2 banány
  • hrst baby špenátu
  • lžíce medu
  • několik semínek goji (kustovnice čínská)
  • několik semínek slunečnice
  • dolít vodou a rozmixovat

Zdroj: http://smoothi­erecepty.cz