nikolkap

Jaká je vaše nejoblíbenější barva?

Jaká je vaše nejoblíbenější barva??Moje žlutá

Nejlepší odpověď
kropitko

černá,bílá,bé­žová,zelená,snad trochu ještě hnědá…

Další odpovědi
rynek878

já měl jako mladý hrozně rád bleděmodrou,ale teď,když už mám šediny ve vlasech, tak mám rád barvu černou(hlavně trika)myslím,že mi jde lépe k mým šedinám.

annas

U mě se barvy mění podle nálady a věku – kdysi červená, podle energie v těle mám nosit modrou, ale líbí se mně fialová, žlutá, zelená.

anonym

U me vede zelena a lososova.

Cullinda

Národní barvy + černá

BEAES

U oblečení je to bílá, černá a fialová. Pokoje bych si vymalovala zelenkavou, oranžovou a kávovou. Auto bych si pořídila v červené metelíze. Květiny mám ráda bílé a růžové.......

Jahoda

Pro mě jsou všechny barvy krásné, ale ty nejoblíbenější jsou: zlatá, tyrkysová, černá, stříbrná, červená, fialová, žlutá, oranžová, krémová, růžová, bílá a mnoho dalších. 🙂

quentos

modrá (zejména pařížská a ultramarin) – zajímavé je, že vede u většiny populace

dále sytě tmavě červená, tmavě hnědá a sametově černá (teď si tak všímám, že zásadně uvádím odstíny – to jsme holt my výtvarníci ;{))>

nabubindes

no byla doba kdy mi maminka říkala: „chodíš jako funebrák!“, nesnášel jsem zelenou, hlavně khaki! postupem času jsem vlastnil tři tmavě zelená auta ta se mi líbí nejvíce a když je perleťová je to super. Jinak nosím černou, světle šedou, bílou, ostře žlutou, tmavě červenou, tmavě zelenou, vlastně mi je to celkem jedno pokud jsou věci jednobarevné. Když mám dobrou náladu tak zářím!

kvikal

jablečnou zeleň a petrolejovou … a z klasiky červená a černá

Bumbes

Mám v oblibě všechny barvy, ale dáma či slečna v růžové je opravdu sexi.