Smackdown

Jaká je váha, když zvednu zadní kolo u auta Škoda Favorit, vlastní silou?

Holíma rukama.

Nejlepší odpověď
mosoj

Holí nevím, ale holýma rukama také nevím. Pokud myslíš sílu při zvedání, uplatňuje se zde jednoduchá páka. Nicméně, je třeba vědět co vlastně zvedáš a rozměry!!!

Další odpovědi
Drap

Váha čeho? Tvoje váha i váha Favoritu, zůstává stále stejná.

Kepler

Favorit váží myslím okolo 900 kg. Jestli uvažuju správně, zvedá se při tom i přední kolo, takže zvedáš vlastně jeho jednu polovinu. Váha na hever by měla být do 500 kg.

aliendrone

Myslím, že váha může být třeba žlutá. Nebo červená. Nebo třeba elektronická. Také by mohla být rozbitá. :D :D :D

Radius

Já zvednu zadní kolo také jednou rukou (když ho vyndám z auta).