jan1523

JAKÁ JE V SOUČASNOSTI FINANČNÍ SITUACE REŽISÉRŮ?

Doplňuji:
Především režisérů reklamních spotů

Odpovědi
Drap

Některých velmi dobrá, někteří jsou na mizině

badisko

Co tady po nas rves?.. Psaní velkými písmeny (CAPS LOCK) na internetu znamená kricení…nebo pokud je potreba neco zduraznit …tak si laskave vypni Caps Lock …!!!!
Doplňuji:
jinak vice zde…http://ww­w.google.com/se­arch?client=o­pera&q=prijmy+re­ziseru&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

terry

A myslíš režisérů úspěšných, průměrných, zkušených nebo začínajících?
Těch, kteří točí filmy do kin nebo do televize nebo dokumenty? Nebo třeba zprávy?
Doplňuji:
Jde o to, na co ta reklama je. Jestli jde o známou značku, firmu a bude drahá nebo začínající firmu. Jestli tedy budou požadavky, aby byla reklama co nejlevnější.
Kde se bude reklama prezentovat.
Od toho se odvíjí, kdo ji bude režírovat. Jestli někdo, kdo má zkušenosti nebo někdo, kdo je levný a začíná a zkušenosti sbírá.

badisko

tak tady o nich neco mas kteri vedou .. http://mam.ih­ned.cz/c1-23103030-zadny-dalsi-zacharias-na-dohled-aneb-jak-si-vedou-cesti-reziseri pocti si a nikdo normalni nebude udavat svuj prijem ne ?…ale na to ti pomuze treba blesk.cz aha ..a jine stourave nedia …jsou to hyjeny tak tam budou i cisla otazka je na kolik se da ten cislum verit…