Avatar uživatele
MariePobud

Jaká je úspěšnost umělého oplodnění? Musí se opakovat vícekrát?

Snažíme se doma o miminko, ale nedaří se. Přemýšlíme o umělém oplodnění, ale stojí to dost peněz (koukala jsem na internetu a vypadá to že pojišťovny zaplatí jenom základ a budeme muset doplácet) a tak zkoumám, jestli se dá otěhotnět napoprvé? Jsou tu nějaké maminky, které by mohly poradit? Kolikrát jste musely absolvovat IVF?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 1669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je to individuální.

https://www.e­mimino.cz/ency­klopedie/umele-oplodneni-uspesnos

Rozklikněte si nadpisy vlevo, dovíte se víc – co platí pojilšťovna,, kolikl možností platí pojišťovna – zvýšeno ze 3 na 4. Dále věk atd.

"Jaká je úspěšnost umělého oplodnění?

„Průměrná úspěšnost IVF programu v Česku se pohybuje kolem 30–35 %. Jaká je šance, že se vaše umělé oplodnění povede na první pokus? Záleží na centru asistované reprodukce a také na věku ženy.“ atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Zkoušejte to dál. Pokud vám mohu poradit. Nejlepší je přirozená cesta. Pokud jste oba zdraví, může se to podařit hned, nebo až po několika pokusech. Stejné je to i uměle. Teoreticky jde o stejné podmínky, prakticky je zde rozdíl. Nám se podařilo (Svatba 18.10.86, syn se narodil 21.7.1987) to skoro napoprvé, A to jsme se vídali první měsíce jen o víkendu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Je několik různých postupů, které se souhrně označují jako „umělé oplodnění“. Je více problémů které jsou pak označovány jako „neplodnost“. Vím o lidech, kterým stačil i ten nejmenší zásah a vím o lidech, kteří se vlastního dítěte nedočkali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MariePobud

Ten odkaz na emimino mi nefunguje :( Nakonec jsem ale našla tohle, kde se píše, že je kolikrát opravdu potřeba IVF opakovat víckrát https://www.pra­gueivf.com/cs/blog­/uspesnost-lecby-neplodnosti
My bychom rádi přirozenou cestou, ale opravdu zkoušíme už dlouho a nic. Tak já zkusím manžela dotáhnout na nejbližší kliniku a uvidíme.

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy