Jaká je současná komunikační strategie firmy Kofola, a.s.?

Chci se zeptat, nevíte, jaká je pro letošní rok komunikační strategie firmy Kofola, a.s.? Dočetla jsem se, že stanovují každý třetí rok novou. Nikdy jsem se ale nedopátrala k tomu jaká je pro rok 2012. Byla bych ráda za vaše odpovědi. Hezký den

Odpovědi
arygnoc

skúste https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=v%C3%BDro%C4%8Dn%C3­%AD+spr%C3%A1va+ko­fola&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

pre získavanie takýchto údajov treba hľadať nielen v tlači, ale aj v interných dokumentoch.
Doporučujem preštudovať napr. výročné spravy.