marinhynek

Jaká je sociální podpora pro nezaměstnanou ženu první půlrok při očekávání druhého potomka?

Nejlepší odpověď
Drap

Málo informací nelze odpovědět.

Další odpovědi
ivzez

Na takto formulovanou otázku zní odpověď „Žádná“.

„Státní sociální podpora“ je souhrnný název pro několik různých dávek,
bez znalosti přesných informací o situaci zmíněné ženy nelze říci, jestli
by pro přiznání některé dávky splnila podmínky.

Těhotenství ani nezaměstnanost samy o sobě nezakládají nárok
na žádnou dávku. Např. podporu v nezaměstnanosti lze přiznat
jenom uchazečům o zaměstnání, kteří se zaevidují na úřadu práce.

______

Oprava překlepů