Kazatel

Jaká je sazba DPH za pronájem popelnice občanovi?

Nejlepší odpověď
annas

Naše město poskytuje občanům barevné popelnice na tříděný odpad zdarma:

Na běžný odpad si rodina či samostatná osobu nádobu kupují. Je jejich majetkem. Nejde o pronájem.

Pokud myslíte DPH za odvoz komunálního odpadu, v ceně je započítaná 15% daň.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:BkkrW1LJmCcJ:­www.janov-n-n.cz/uploads/sou­bory/dokumenty/2019_jn_od­pady_cenik.pdf+&cd=2&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

Další odpovědi
Kelt

To ti řeknou na městské úřadě, oddělení financí. My jsme 4 a z rok platíme asi 1990 Kč, tedy 490 Kč každý. Ale to může být v různých krajích různé, a když těch odvozů budeš mít méně, dá se dohodnout určitě cena.