Elk

Jaká je sankce za provoz auta bez TK? Ptám se pouze teoreticky, kámoš říkal, ža asi 5000Kč a 2 body…?

Doplňuji:
Samozřejmě, že bych takovým autem, či autobusem jednak nejel nebo nevezl nikoho. Tohle byl jenom dotaz na to, když třeba někdo zapomene, že má propadlou TK – proto jsem psal, že je to dotaz pouze teoretický…
Prosím, nezabíjejte mně…
cha cha cha…

Nejlepší odpověď
arygnoc

pořád je to málo.

vy by jste si sedl do autobusu bez TK?

naložil by jste vlastní (a cizí take, samozřejmě) děti do takového auta? Hazardér …

Další odpovědi
tom004

Vím o jednom chyceném bl*ci. Pokuta 5 000,–Kč,ve správním řízení 20 000,–Kč.Body nevím.Osobně bych mu ještě sebral řidičák,alespoň na rok.

anonym

Elku , Elku , dnes jsem jela v Plzni kolem Viktorky a videla jsem nejakeho povedomeho muze bez TK. ( mela jsem dalekohled ) 🙂-iv-
P.S. Mas stesti , ze dnes v te Plzni na stesti nejsem ! :-p