Googlenka

Jaká je šance, že ode mne někdo vykoupí stříbro?

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, když to nikdo nebude vědět a nikomu ho nenabídneš, tak nulová … lidi, přemejšlíte, než něco napíšete ??? … a ještě k tomu v kategorii „kultura“, já se picnu …

Pepa25

Jaké stříbro? Kočičí?

Rokio

Doporučuji navštívit zlatnictví, kde se vykupují drahé kovy, nebo ještě lépe starožitnictví a zeptat se tam.

Udělej si malý průzkum městem a prodej stříbro tam, kde ti nabídnou nejvyšší cenu.

dubraro

Každé zboží má svého kupce. Otázka je, jak budeš spokojen s cenou.

Edison

McM, pozor na vulgarity!! Mě takový odpovědi mažou, že prej jsou vulgární!! 😁

Mc Merkurion

… já už nevim, uměj vůbec používat mozek ??? … dyť těch stupidních dotazů je tady čím dál tím víc !!!
… a je to picnu ne v pí*i …

Edison

To máš úplně fuk… Já jen napsal, že má používat mozeg…

Mc Merkurion

… no, jo, jenže když neví co to je, tak se nediv, že si myslel/a, že používáš vulgarity … pí*u znaj …