Scratchy07

Jaká je průměrná kauce za propuštění?

Doplňuji:
Nic jsem neudělala, jen mě to zajímá :DDDD

Odpovědi
anonym

Obávám se, že taková statistika není veřejně dostupná (existuje-li vůbec).
Výše peněžité záruky (kauce) musí být nad 10.000,– Kč (horní hranice není stanovena) a konkrétní výši určuje soud zejména k přihlédnutím k majetku obviněného (nebo osoby, která její složení nabízí) a k závažnosti trestného činu.
Např. za propuštění Ratha z vazby soud původně určil kauci 14.000.000,– Kč.
___
Co´s provedl?
😉