Jaká je průměrná doba vazby za nekrofilii?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nekrofilie není trestná a vazba není trest.
Nekrofilie se tedy nikdy nevyšetřuje, tudíž není nikdy vazba v souvislosti s jejím vyšetřováním ukládána.

Další odpovědi
Edison

Vazbu nařizuje soud v odůvodněných případech. Zpravidla existují tři možné důvody: Pokračovvání trestné činnosti, vyhýbání se vyšetřování a ovlivňování svědků. Dokud některý z těchto důvodů trvá, může trvat i vazba.

Kryšpín

Fouknout kauci a je vystaráno

Rokio

Nekrofilie není trestná, pokud si nekrofil mrtvoly nevyrábí. V případě, že si je netvoří, nepáchá trestný čin a nemůže jít do vazby.

Edison

Kekrofilie by mohlo být považováno za hanobení ostatků. Ale netuším, jak moc je to trestné, jestli je to přestupek, přečin…

Rokio

Edison: Pokud nekrofil hanobí ostatky, tak by to mělo více v toleranci, protože jsou psychicky nemocní. Větší trestní „perdy“ by měli dostat vykradači hrobů (ti nelegální) a vandalové, kteří ničí hroby, protože ti to dělají úmyslně a záměrně, nikoliv pod vlivem nemoci.