dust8

Jaká je průměrná cena metru čtverečního pozemku?

Nejlepší odpověď
Drap

To co píše Lgee jsou zřejmě nesmysly vycucané z prstu. Pro srovnání se podsívej na některé ceny stavebních pozemků zde:
https://search­.seznam.cz/?q=ce­na+stavebn%C3%AD­ch+pozemk%C5%AF+za+m­2&oq=cena+sta­vebn%C3%ADch+po­zemk%C5%AF&aq=1­&sourceid=szn-HP&thru=sug&s­u=kc&sgId=NzA­zOTA4IDE1OTkxNTUx­MjcuMjAy
U pozemků nestavebních je situace jiná, podle katastru a bonity půdy, začíná se někde mezi 15 – 20 kč za metr

Další odpovědi
Lgee

Záleží kde. V praze 100000 kč, republikový průměr okolo 35000–40000 kč

paul1

Sestra dostala před časem darem k narozeninám certifikát na 1 cm2 pozemku v Hongkongu v ceně 1000 šv.franků

LiboNovy

V současnosti hraje roli kromě lokality taky koronavirus. Lokalita samozřejmě ovlivňuje cenu obrovským způsobem a nejde srovnávat Prahu se zbytkem republiky. Koronavirus ale může s cenami ještě hezky zahýbat ve váš prospěch v jakékoliv lokalitě. Hodně nemovitostí je totiž kvůli levným a dostupným hypotékám nadhodnoceno až o 20%. A pokud někdo koupil investiční nemovitost na hypotéku a tu teď nemůže kvůli krizi splácet, bude se jí chtít rychle zbavit – takže bude šance koupit skvělé nemovitosti levněji

Zdroj: https://www.mam­byt.cz/byt-na-investici/vliv-koronaviru-na-ceny-nemovitosti/

Cuciet92

Nesmysly ne, ale Psal sem o ceně za metr bytu.

Mc Merkurion

… nemusíš se takto veřejně hlásit k porušování zdejších pravidel násobným profilem reakcí na odpověď Drapovi …