Adri ..

Jaká je pro Vás ideální teplota pro spánek ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Neřekla bych, že jde až tak o teplotu, ale spíše provětranou místnost, protože při zatuchlém vzduchu se usíná (alespoň mně osobně) velmi špatně.

Další odpovědi
tom004

Vyvětraná místnost,teplota 17°C. Takhle je to u nás doma posledních 42 let.Nemarodíme.
Casey,naše dcera ve svém pokoji spala při stejné teplotě jako my,a dodnes (30),nemá problém se zdravím.

Babe

Když je okolo zima a pod dekou hezky teplo :).

casey

Na spanek radeji chladneji. Kolem 18st. mozno i mene. Ale protoze s nami spi mimco, mame 22st.

Deli

16–19 stupňů, vyvětráno.
Jelikož se nám v ložnici rozbilo topení, spíme už týden bez něj, máme tam 16 st. a taky to jde 🙂

Rufus

18 stupňů, tak nějak…

samicek333

pokojová teplota mě nezajímá, hlavně že mám teplou peřinu

veselator1

Tyjo, spát v 15 stupních, to si úplně nedokážu představit. Pro mě je ideální teplota v ložnici tak kolem dvaceti stupňů. Možná trochu méně. Nedávno jsem narazil na jeden článek, kde právě ideální teploty v různých místnostech rozebírají, pokud by to někoho zajímalo – https://www.praha-cista.cz/www/zjis­tete-jakou-teplotu-byste-idealne-meli-udrzovat-v-ruznych-mistnostech/ Určitě na to zkuste mrknout. :)

jirka F

stačí mě 15–18 ideál