Avatar uživatele
Adri ..

Jaká je pro Vás ideální teplota pro spánek ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Adula.57 před 4471 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Neřekla bych, že jde až tak o teplotu, ale spíše provětranou místnost, protože při zatuchlém vzduchu se usíná (alespoň mně osobně) velmi špatně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Vyvětraná místnost,teplota 17°C. Takhle je to u nás doma posledních 42 let.Nemarodíme.
Casey,naše dcera ve svém pokoji spala při stejné teplotě jako my,a dodnes (30),nemá problém se zdravím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Babe

Když je okolo zima a pod dekou hezky teplo :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Na spanek radeji chladneji. Kolem 18st. mozno i mene. Ale protoze s nami spi mimco, mame 22st.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

16–19 stupňů, vyvětráno.
Jelikož se nám v ložnici rozbilo topení, spíme už týden bez něj, máme tam 16 st. a taky to jde 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

18 stupňů, tak nějak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

pokojová teplota mě nezajímá, hlavně že mám teplou peřinu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

Tyjo, spát v 15 stupních, to si úplně nedokážu představit. Pro mě je ideální teplota v ložnici tak kolem dvaceti stupňů. Možná trochu méně. Nedávno jsem narazil na jeden článek, kde právě ideální teploty v různých místnostech rozebírají, pokud by to někoho zajímalo – https://www.praha-cista.cz/www/zjis­tete-jakou-teplotu-byste-idealne-meli-udrzovat-v-ruznych-mistnostech/ Určitě na to zkuste mrknout. :)

Avatar uživatele
jirka F

stačí mě 15–18 ideál

před 2698 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek