Avatar uživatele
dudu

Jaká je příčina zvýšeného zájmu českých mužů o služby sexuálních pracovnic?

Aktuální statistická data prozrazují, že si čeští muži dosud žijící v manželském či partnerském vztahu mimořádně oblíbili návštěvy domů rozkoše. Jaké jsou příčiny trojnásobného nárůstu zájmu o tyto služby? Není to vlivem překotné emancipace, kvůli níž muži přišli o pozici pánů tvorstva? Nalezli tam místo, kde se zbavují odpovědnosti a za přijatelný peníz jsou ochotně plněna jejich přání a sexuální tužby? Snad se dnes z řady svazků nestali z milujících partnerů cosi jako řadoví kolegové ze zaměstnání, jdoucí každý svojí cestou. Opravdu se vytratila něha, touha po milování a potřeba vzájemného porozumění?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Muso před 2028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne se stále zvyšuje pocit bezstarostnosti a ztráta
disciplíny i odpovědnosti za sebe, partnera, rodinu.

Něco naznačují např. reklamy → každý „má právo se bavit“,
individualismus, „já a ty“ místo „my“…

Příčin jistě bude více, ale mně přijde asi nejhorší přístup typu,
že „život má člověka bavit“ a všechno ostatní může jít stranou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já myslím, že část mužů na to myslela vždycky, bylo to takové jejich tajné přání. Teď už si to konečně můžou dovolit, protože vydělávají víc než dříve. Nějaký sociologický nebo morální problém bych v tom nehledal.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Těch důvodů bude jistě několik.
Stereotyp manželského života, nemoc partnerky, nuda, „druhá míza“ muže, touha po neznámém…
Odlišný sexuální apetit.
Neochota (ztráta chuti) budovat vztah, vázat se, mít odpovědnost za rodinu.
Pracovní nasazení/vytí­ženost, nedostatek času. Znemožňuje udržovat partnerský vztah.

Jistě i ta emancipace. Některé ženy netouží po „Alipašovi“, dospělém dítěti, kterému budou sloužit a otročit v domácnosti. Za ta léta ve zdravotnictví jsem slyšela vyprávění o mnoha lidských osudech.
Žena, která není ve vztahu spokojena, pak příliš nestojí o sex s partnerem (pokud není nymfomanka).
Přibývá žen, které se po odletu dětí z hnízda „zbavují“ letitého břemene…
Encyklopedie uvádí:
„Emancipace znamená vyproštění ze závislosti na někom nebo na něčem, získání svobody, společenské nezávislosti, rovných práv.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Žeby v tých podnikoch nasadili akčné ceny, napríklad „dnes –50%“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je to částečně pro část samců národa blahobyt a méně starostí, ale jinak pokud se nadrženci potřebují vyklepat nad samicí která má velké množství odpracovaných sexu hodin, na které se třepetalo množství různých, feťáků, ochmelků, staroušků, budiž jim to dopřáno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: to by byly fronty ještě před otvíračkou, jako před Kauflandem. Jen aby to nebylo zboží po době expirace!

před 2028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Na to sú tu iní odborníci 🙂

před 2027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek