Sturm

Jaká je příčina toho, že se trabant při zařazení nerozjede?

Předem vás upozorňuji, že jsem v autech naprostý laik.Můj problém je takový, že po zimě jsem nastartoval trabant, vše šlo v pohodě, ale když jsem zařadil a chtěl vyjet tak to nešlo. Trabant se pouze „pohupoval“ a prostě se nerozjel, zkoušel jsem to samé i se spátečkou ale také se nerozjel.. Myslíte, že by mohl být problém se spojkou? :D Ještě jednou se omlouvám za krkolomný popis :D

Nejlepší odpověď
Edison

Kouslý brzdy. Buďto přímo pakny v bubnu (obložení má tendenci nabývat),chycený pakny ruční brzdy (ze stejného důvodu), zatuhlý ovládání ruční brzdy (lanka, mechanizmus RB v kole…).

Doplnění: Ještě koroze bubnů. Ta taky zvětšuje objem. Všecko dokupy pak neoddělitelně „sroste“

Další odpovědi
mosoj

Ty brďo, řidič a nepozná zakouslé brzdy!!! Špalíky jsi odstranil?

Kryšpín

Možná je neposlušný, anebo stávkuje, pravděpodbně čuje, že z něj bude daň 16 tisíc tvrdých ročně