Mofli

Jaká je přibližně výdrž baterií u smartphonů při sledování videa?

Jelikož často cestuji vlakem, uvítal bych delší výdž při sledování videa, min. 5 hod. Je to možné? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Záleží na smartphonu, ale 5 hodin je docela dost. Pár smartphonů jsem měl a žádný takovou výdrž neměl. Raději počítejte s náhradní baterií.
Apple udává pro iPhone 10 hodin pro prohlížení videa, ale reálné testy ukazují polovinu. Bohužel iPhone náhradní baterii nepodporuje.