dmatejek777

Jaká je přibližná celková hodnota všeho zboží v supermarketech?(nap­ř. Lidl, Penny)

Odpovědi
Reezo

pokud by jsi počítal výrobní hodnotu výrobků, tak by to nebylo zas tak veliké číslo. Dejme tomu, že by vyhořelo velké Tesco, tak škoda půjde do miliónů. Podle mého i s budovou by to mohlo být tak 20–50 milionu skoda. Jenže také záleží, jaké zboží prodávají atd…