Eduart

Jaká je pravděpodobnost že Vám během půl hodiny zavolají dva lidé s ruským přízvukem?

…když Vám obvykle volá tak deset lidí ročně? Každý chtěl něco jiného a vůbec to spolu nesouviselo,docela mě to pobavilo,ale říkám si jestli je to ještě náhoda nebo snad znamení z vyšších sfér :D

Odpovědi
Drap

Nepohybuji se v prostředí lidí s ruským přízvukem, proto také nikdo takový nevolá.

michalds

pravděpodobnost 1:0,0001756

ten který je

Když si najmeš Ukrajince na práci a potom jim nezaplatíš.To může být pro tebe opravdu zlé znamení.