Monyszek

Jaká je pravděpodobnost, že ředitel školy přijme moji žádost o přestup?

Chtěla bych přestoupit na jinou střední školu, jaká je pravděpodobnost, že ředitel školy o kterou se zajímám, moji žádost přijme?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na řediteli, má jen dvě možnosti, takže pravděpodobnost je 50%

Další odpovědi
Fyzik

Zákon na to asi není, ale nepsaným pravidlem je, že se Ti osoba, za kterou jdeš, snaží vyjít vstříc, odradit by ho mohly snad jen přecpané třídy na jeho škole, ale pokud pro to máš důvod, se kterým lze souhlasit, stojí za tebou rodiče a byla bys třeba i chytrá, tak by ti měl vyjít vstříc. Vzhledem k tomu, že nepíšeš jako hovádko, by to i mohlo klapnout.

Kelt

Hovořit zde o pravděpodobnosti není nejlepší slovo. Jak je psáno, může vyhovět , nemusí, tedy 50%. Pravděpodobnost se počítá u náhodných jevů – hod mincí, losování, kdy je každý jev stejně možný. Tady ale počítáš pouze s jednou možností, že Ti ředitel vyjde vstříc. To je podobné, jako by ses zeptala . Jaká je pravděpodobnost, že v samoobsluze koupím pečivo.?

xxx3

záleží také odkud kam přestupuješ, jaký máš prospěch, jestli máš nějaké kázeňské problémy apod.