Avatar uživatele
hannny

Jaká je pravděpodobnost otěhotnění?

2 týdny zpátky jsem měla nechráněný pohlavní styk hned 1. den po skončení menstruace. Vím, je moje hloupost, že jsem se nechala přesvědčit k nechráněnému sexu…
Neudělal se do mě, ale vím, že se i tak dá otěhotnět. Oba hulíme trávu asi 1–2× do týdne, on ještě k tomu hodně kouří a občas pije, prý to na to má taky určitý vliv.
Jaká je pravděpodobnost otěhotnění? Co myslíte vy?
Menstruaci mám nepravidelnou. Dospělá nejsem, 15 mi už bylo. Nemusíte mi říkat, že je tráva nelegální, ani to, že jsem ještě dítě. Stačí mi odpovědět na otázku. Děkuju

Zajímavá 0 před 1623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Odpověděla jsi si sama. Hraješ si na něco, co ještě zdaleka nejsi. Hulení čehokoli z tebe dospělého člověka neudělá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Seznam se s Murphyho zákony. Jsou pro život velmi užitečné

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevelká, ale je. Nelze to stanovit nějakým procentem. Uvidíš, stejně už ti jiná možnost nezbývá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Požádej jednu ze svých starších kamarádek, aby ti koupila těhotenský test a dej jí na to peníze. Pokud bys šla do lékárny sama, vypadalo by to podezřelé, když nejsi plnoletá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Jak se věc má zjistíš velmi záhy z těhotenského testu, pokud se nedostaví včas další cyklus. Pravděpodobnost otěhotnění není velká, nicméně tu je podstatně větší riziko, že případný budoucí vývoj plodu bude narušen rizikovým chováním svých zploditelů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Pověz to svému lékaři. Ten To MOŽNÁ na to něco řekne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je zapotřebí hulit alespoň 2× denně poté se na uvedené zapomene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Pravděpodobnost je malá, nikoliv však nulová.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví