Avatar uživatele
MonkeyKing

Jaká je práce snů?

Myslím ta, kterou by chtěl dělat každý. Jednou jsem viděl na nove ve zprávách, že někde v Austrálii děláte plavčíka a oni vám dají k tomu barák, super auto a pěknej balík peněz, a vy jen musíte blogovat a plavčit. Existuje něco podobného?
Doplňuji:
Ale já se ptám jen na tohle ↑ ne na vaše filozofické zamyšlení 😁 I když je to pěkné

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, hanny 2, anonym před 4201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Práce, kterou by chtěl dělat každý nemůže existovat, protože každý z nás je jiný, máme jiné zájmy, předpoklady i cíle. Pro někoho není cílem barák, auto, balík peněz a další výhody za minimum práce, ale skoro naopak – materiální výhody jako bonus k uspokojení z tvůrčí činnosti. Je to tak dobře zařízeno. Jinak jsem fakt normální 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

jsem zaměstnaný – zatím – v Pilsen Steel. Práce – ač těžká a odpovědná mě skutečně bavila a naplňovala můj život. Teď je Steel ve srabu, my jsme doma za hodně míň, ale stále bych se tam rád vrátil. To byl můj život, bych možná řekl – poslání, ale teď jsem prázdný a bez nálady.
Když si zvyknete na určitý systém – samozřejmě, že ne každý má na to náturu – tak se do práce tešíte a nemusím ani umět plavat.
takže práce mých snů je, abych se opět mohl vrátit do toho nehostinného, zaprášeného, hlučného, ale pro mne skoro domovského pracovního prostředí.
Uf : to jsem se rozkecal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Plavčík, k tomu dostat barák, super auto a balík peněz.
Tak to ne. To je pro mne málo, protože to by za mnou zůstal jen promarněný život při očumování na plážích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Podle mne, je práce snů, pro každého něco jiného

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Práce snů je taková, se kterou je dotyčný nejvíce spokojený… ať už jde o finance, prostředí, ostatní zaměstnance, to, co v práci dělá… nelze říct, že by to bylo jedno určité povolání. Alespoň takový názor mám já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Práce snů je taková,která tě baví i za málo peněz a nevyměnil bys ani za zlaté tele.Bezva kára a barák a hromada peněz-to je pak bonus navíc.Navíc plavčíka nemůže dělat každý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když se povede ze zábavného koníčka udělat práci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Tak mě by třeba bavilo, kdych si nabrnkla nějakýho miliardáře a zbytek života bych strávila tím, že bych z něj dělala milionáře :D

ALe na druhou stranu si nejsem jistá, jestli by mě to naplňovalo :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já bych chtěla dělat roli manželky Mela Gibsona, R.Gera nebo Huga Granta.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek