Michal47

Jaká je poštovní adresa českého Amazonu?

Po kliknutí na český Amazon v Google jsem byl přesměrován na Amazon.de, který však je v češtině. (V levém horním rohu je napsáno „amazon.de“.) Nedokážu se na tom webu orientovat. Kam mám napsat? Prosím, pomozte. Děkuji.

Doplňuji:
Mezinárodní poštovní adresa Amazonu by měla být
„Amazon Data Services Ireland Limited
Company Address:
One Burlington Plaza, Burlington Road, Dublin 4“

Neznáte někdo poštovní adresu, kam bych mohl napsat česky? Děkuji.

Odpovědi
marci1

Amazon v češtině je od 7.11.2017 online. Tento gigant se však nerozhodl spustit českou verzi. Objednávky budou probíhat přes německý Amazon, nicméně s kompletním českým zákaznickým servisem a možností dopravy zdarma. V podstatě tedy nepůjde poznat rozdíl, jestli nakupujete v Česku nebo Německu.
Web se spustil v české lokalizaci. Co to všechno znamená? Viz odkaz: 🙂
https://www.sve­tandroida.cz/a­mazon-v-cestine-nakupy-obchod/