Miroslavst

Jaká je poslední věta v knize Boženy Němcové – Babička?

Víte to nazpamněť bez dívání?
Co je poslední věta v této knize?

Nejlepší odpověď
panenka

Nebyla jsem si jistá protože jsem ju četla naposledy v páté třídě a tak jsem se do knížky podívala a poslední slova byly Šťastná to žena

Další odpovědi
iceT

Knihu si napamatuju,ale ve filmu s J.Kurandovou Barunka prohlásila:Nikdy nezapomenu.

quentos

četl jsem ji před 15 lety, tož snad mě to omlouvá ;{)> – a nejsem příznivcem memorování děl

standa

…nic ve zlém, ale už jste se jednou ptal 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nikde-se-nedivejte-a-prosim-odpovezte

panenka

Zasloužíš si paleček za snahu 🙂

iceT

🙂

Miroslavst

ice špatná odpověď, ale je vidět, že jsi se nedívala a nechceš podvádět, tak za snahu paleček.

iceT

Knihu doma stejně nemám,i kdybych se chtěla podívat…i tak děkuju,ale v tom případě si paleček nezasloužím.:-)

Miroslavst

Alespoň snaha se cení.
A jinak tady:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­36/nadap142538670­480232.jpg

iceT

🙂