Lukasy

Jaká je pointa vtipu?

Baví se dva vysokoškoláci: „Ty vole, když si uvědomím, jakej já jsem inženýr, tak mám normálně strach jít k doktorovi..“

Nechapu to tak kdyžtak kdyby mi to někdo vysvětlil, diky.
Doplňuji:
Jsem si myslel, že to bude něco takoveho.

Nejlepší odpověď
Syd

Pointa je v tom, že ten inženýr je blbej a uvědomuje si že se nic pořádně nenaučil přestože dostal titul a z toho dedukuje že i doktoři jsou pitomci kterým stačilo aby s odřenýma ušima prolezli u zkoušek, a tudíž neuměj pořádně léčit.

Další odpovědi
Damiana

Neumí nic a přesto má titul. Bojí se, že doktor bude stejné nemehlo.