Stepik

Jaká je podle vás nejlepší Xperia do 7000 ??

Nejlepší odpověď
odik

Na takovou otázku se nedá odpovědět, každý preferuje něco jiného.

Za mě je to nepřekonatelná Xperia Mini Pro SK17i. Sice ve srovnání s dnešníma „čtyřjádrovejma“ telefonama je papírově slabá, ale pro všechno co jsem potřeboval stačila naprosto bezproblémově, rozměrově se narozdíl od těch moderních 5" pádel dala pohodlně nosit a HW QWERTY klávesnice je nepřekonatelná věc pro lidi, co vyřizujou maily a SMS.