Anonym*****

Jaká/která je podle vás nejlepší komedie, kterou znáte?

Odpovědi
Brblal

Zkusil jsem si dát vyhledat nejlepší komedie na CSFD a vyšlo mi (odkaz)

Zdroj: https://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=9&y­ear_from=&year_to=&ac­tor=&director=&ok=Zo­brazit&_form_=char­ts

Arne1

Přenosy z poslanecké sněmovny

Rokio

Komedie, kde je hlavní postavou francouzský herec Louis de Funès.

elkon

Nebožtíci přejí lásce (v originálu se jmenuje Avanti). S vynikajícím dabingem Vladimíra Brabce a Miloše Kopeckého.

zbyndo

Myslím, že naozaj je pre každého iná,podľa vkusu,a druhú humoru.Ja sa napr.neviem zasmiať na amerických komédiách, české mám rád už roky rokúce,ale taký Fantoci ma vie rozosmiať

ivzez

Neznám nejlepší komedii, oblíbených mám několik.

K nejoblíbenějším patří „Jak je důležité míti Filipa“.
Nevím, jestli existuje film, ale kdysi jsem ji viděla v TV.