Matthew

Jaká je podle vás nejhorší závislost ???

Nejlepší odpověď
registrovana

Všeho moc škodí. Drogy, alkohol, nikotin, práce, automaty, jiná osoba… všechno z toho může člověka ve finále dohnat až na pokraj života.

Další odpovědi
Damiana

Všechno, co člověka ovládá je špatné. Ať je to alkohol nebo náboženství. Vede to jen k tomu, že se totálně změní jeho osobnost, jeho „droga“ nad ním zvítězí a je to ona, kdo rozhoduje, co udělá a co s ním bude dál. Jakkoliv a na čemkoliv závislý člověk je schopen napáchat mnoho zlého nebo tím „pouze“ otravovat druhé. Pokud se tedy bavíme o patologických závislostech.
Jestli tě toto téma více zajímá, zde je něco o závislosti:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Z%C3%A1vis­lost

pusinka50

Alkohol.
Dokáže zničit všechno, i sebelepší vztah, vzít dětem rodiče, ztratit dobrou práci, také stojí hříšný peníze, které by se daly utratit mnohem lépe

huxa

zamilovanost… nemůžeš se jí vyhnout a abstinenční příznaky trvají měsíce i roky…

iceT

Akohol,drogy,gam­blerství-to všechno jsou závislosti,kde je potřeba peněz a když nejsou,tak se třeba i krade a vraždí,pokud do toho člověk spadne,tak mu není pomoci,pokud sám nechce.Člověka to hodně změní,zničí.

Beer4Real

Cigarety, cigarety a cigarety! Nesnáším ten smrad :)
samozřejmě i ostatní věci co tu jsou napsané ale vzhledem k tomu že už skoro neznám nikoho kdo by nepálil krabičku za krabičkou tak mě to štve nejvíc.

pizlicka

alkohol,cigare­ty,drogy,perma­nentni zamilovanost,ji­dlo,gamblerstvi,hmo­tarstvi.

Heathy

Platonická láska........

Kyta

alkohol,vím to,,jsem toho,příklad,,,,váž­ně:)
Doplňuji:
Huxa to vystihnul,,má prav­du

Sůwa

Podle vlastních zkušeností bych viděla jako nejtěžší závislost na návykové léky, které pacientovi předepisuje bez varování lékař. Snad všechny ostatní návyky se dají zvládnout vůlí…