dust8

Jaká je optimální vzdálenost mezi dvěma zasazenými brambory/bram­borami?

česky – ten brambor x moravsky – ta brambora.

Nejlepší odpověď
annas

Když jsem sázela brambory, nikdy jsem vzdálenost mezi nimi neměřila. Odhadovala jsem vzdálenosti od 25 – 30 cm.

Podívala jsem se do odkazu – uvádí se 30 cm.
https://www.re­ceptyprimanapa­du.cz/zahrada/zah­radni-radce-aby-brambory-nezelenaly/

Další odpovědi
Edison

Měl bys přestat spamovat. Odpovídám naposled:

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=s%C3%A1zen%C3%AD+br­ambor&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=Q_f5S5Ba­_GnXjM

df

Ty odpovídáš naposled jo? To byl vtip? 8 z 10 tvých odpovědi zcela postrádá jakýkoliv užitek. Pouze tím zamořuješ virtuální prostor. Děláš ty vůbec i něco jiného, než že tady odpovídáš 30 krát na den?

Edison

Máš nějak zkreslený informace. Mě statistika říká něco jinýho. Naposled odpovídám jemu na jeho stupidní otázky. Sám není schopen odpovědět na ty mé. Tím, kdo tu zxamořuje prostor jsi tu ty a on svými otázkami hodných neschopných debilů. odpovídám, když se mi chce. Dust takhle večer, zřejmě když si neveme prášky zasírá server právě těmahle otázkama.

df

Debil je ten, kterému se neustále chce odpovídat na otázky, kterým nerozumí, nebo odpovídá stylem, že řeší něco jiného. A ty prášky bys taky neměl zapomínat.

Edison

Tak se do toho nemotej a šoupej nohama.