Jaká je odhadovaná cena malpy kapucínské?

Zajímalo by mě,když bude mít jakýkoliv zájemce zájem o chov malpy kapucínské,kolik musí zhruba počítat s cenou? Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Někde v inzerátech na prodej opic jsem zahlédla cenu 4 000,– Kč.

Další odpovědi
ivzez

Já jsem viděla cenu 15.000 Kč.

Kapucín

Chov Malpy Kapucínské by si měl každý nejdříve zvážit. Je to veliká starost a zodpovědnost. Avšak pokud jste viděli na internetu inzeráty na Malpy, kde je nabízeli za 4.000,– tak se na 99,9% jedná o podvod a určitě na něj neodpovídejte. Reálná cena kapucína se pohybuje okolo 100 000,–.