Sabisek

Jaká je nejvhodnější brigáda?

Brzy mi bude 15 let a ráda bych si přivydělala nějaké ty peníze. Jaká je asi nejvhodnější brigáda na můj věk? Předem děkuji.
Doplňuji:
No fyzická schránka je celkově taková normální. Nejsem slaboch, ale ani silák. Spíš mám vzdělání v jazyce. Vím, že to při brigádě asi nebude moc platné, ale umím dost dobře anglicky, mám víc než základy v němčině a ve španělštině mám pár základů. Bylo by dobré kdybych našla něco s jazykama, ale v mém věku bych byla ráda za cokoliv:-) v tom marketingu to je dobrý nápad.
Btw: ještě jsem se zapomněla zeptat. Myslíte, že bych to mohla dělat přes víkend a nebo že by mě vzali spíše na letní prázdniny, kvůli tomu abych chodila i v týdnu?:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám tvou fyzickou schránku, ale cokoliv. Poznáš i zákulisí práce. To se hodí až budeš muset pracovat.
Doplňuji:
Zkus cestovky, průvodce, informační centra obcí. Jistě, práce je běžně Po-Pá, ale to co jsem teď napsal, tak i So-Ne, ale je za to kapku více obolos.

Další odpovědi
Braník

Doplnovat zboží do regálu v nějakém marketu,myslím,že dávali 50kč na hodinu.
Doplňuji:
mytí oken,výloh apodobně

marci1

Zkus třeba roznášku novin. Je to práce jen ráno.
Doplňuji:
To je různé. Většinou přes prázdniny, ale pokud mají zaměstnanci třeba nemocenskou, dovolenou, tak i jindy. Záleží na domluvě.

huxa

Tušímže až od 16 můžeš chodit na brigády…

doporučil bych sběr železa a hlavně mědi, jde na tom hodně trhnout (kámoš si takto vydělal 5 tisíc a to měl jen jako koníčka, jinak chodil taky na brigádu).

mujsoubor.cz

Pokud umíš dobře anglicky zkus dělat překlady pro webové stránky nebo psát texty. Většina lidí sice bude chtít fakturovat, ale pokud jsi dobrá, tak by neměl problém se dohodnout na dpp. Mrkni se třeba na webtrh.cz, Další možností by byla výpomoc v domácnosti – žehlení, hlídání psa, úklid,.. Mrkni třeba sem: http://flek.cz/bri­gady/vypomoc-v-domacnosti