Rokio

Jaká je největší záhada v dějinách lidstva?

Nejlepší odpověď
anonym

existence mimozemšťanů

Prastaré kresby, malby a sošky zachycující neidentifikovatelné létající objekty (UFO) a postavy, které jsou oblečeny ve skafandrech, na první pohled působící dosti neobvykle a „sci-fi“ s ohledem na dobu vzniku.
http://www.crys­talinks.com/u­fohistory.html
P.s Zvolil jsem „existence mimozemšťanů“, i když jejich existence zatím nebyla stále potvrzena. (Ostatně ani vyvrácena.)

Další odpovědi
Malina55

jiná odpověď

Hmm… Že by to lidstvo? :)

Drap

jiná odpověď

Je to samo lidstvo!

střevo

existence mimozemšťanů

Xdream

jiná odpověď

Kepler

jiná odpověď

Kdo jsme, odkud jsme a kam směřujeme?

Cohen

jiná odpověď

Proč tu jsme – jako lidstvo…

arachis

existence mimozemšťanů

Adamos00

jiná odpověď

Proč existence mimozemšťanů když jen v naší galaxii je přes deset tisíc planet vyspělých.