Lurius

Jaká je největší záhada o které jste kdy slyšeli?

Ať už z vyprávění, knih, novin, televize nebo jiného zdroje

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi hospodářský, společenský a ekonomický systém socialistického Těžkoslovenska:

  • Všichni mají práci
  • Přesto, že vsichni mají práci, nikdo nic nedělá
  • Přesto, že nikdo nic nedělá, tak se vše plní na 103%
  • Přesto, že se vše plní na 103%, nikde nic není
  • Přesto, že nikde nic není, tak všichni mají všechno
  • Přesto, že všichni mají všechno, všichni kradou
  • Přesto, že všichni kradou, nikde nic nechybí

Dosud nevysvětleno, ačkoliv se těmito fenomény zabývají tisíce vyvracečů konspiračních teorií.

Další odpovědi
sesednizkola

Evoluce, zrození života…Proč vůbec něco existuje? Hmota, vesmír, prostor. To je největší záhada pro mě. Musím se přiznat, že tak úplně nechápu základní věci jako třeba elektřinu. Každý elektrikář vysvětlí, co je fáze a co se s elektřinou děje, ale vidět fyzicky co se přesně v kabelech děje a jak to všechno podrobně funguje by mě zajímalo. Vidět to, ne slyšet a proud protože ma tohle a tohle uděla tohle a tamto a guma nevodí elektřinu..

Rokio

posmrtný život

led

Raz som dostala otázku. Nie je dôležité, kde a čo bolo dôvodom, ale samotný dodatok bol úžasný. Chudák Erich von Däniken.
„Odkiaľ si sa tu nabrala? To by ani Däniken vo svojich fantáziách nezistil.“
Na túto záhadu som sa odpoveď nedozvedela.

Kryšpín

Po Velkém hedvábném sametu pravil náš milovaný a obdivovaný politik vše vyřeší neviditelná ruka trhu, když budou milionáři bude bohatej stát, za tři roky předhoníme Rakousko.
Po 27 letech budování kapitalismu Americká Ekonomická organizace prohlásí, Česká republika je po 27 letech rozvojová země velmi zaostalá.
Je pravda, že jsme Rakousko nemohli dohonit a předhonit poněvadž na nás nepočkalo.

bububabu

Hrad Houska
https://youtu­.be/l3u6zO9y9vs

hapiky

Problém není dohánět Rakousko či jiné vyspělé státy. Problém je spíše ten, aby se nám pořád stále více nevzdalovaly.