Rokio

Jaká je největší přednost města či vesnice, ve kterých žijete?

Největší plus vaší domoviny

Nejlepší odpověď
BANAN93

Je tu klid a přitom kousek do Prahy a máme tu zaplavený kamenolom, kde žijí sladkovodni meduzky a dokonce chytám na prut želvy už 2× 😁

Ten lom je prostě bomba – škoda že si toho lidi víc nevážej :(
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=weYCravluwk

Další odpovědi
Lamalam

Bydlím hodně vysoko v horách, u nás je krásná příroda, ideální podmínky pro pěší turistiku, kolo, lyžování. Když se zadaří, tak mi rostou houby hned za barákem. V létě netrpíme horkem, do Německa to mám 5 minut pěšky.

terry

Klid vesnice a do většího města malý kousek.

marci1

Je to můj domov, narodila jsem se tady, jsou tu přátelští lidé, krásná příroda. 🙂

orwell

Příroda kolem, stále fungující hospoda a největší plus vidím na špičce kostelní věžičky:-))

Drap

To, že s malými přestávkami tady žiji celý život.

Klaproth

Klid venkova a zároveň do okresního města coby kamenem dohodil.

anonym

největší bordel, kriminalita, arogance.