Rokio

Jaká je nejtěžší zkouška v životě člověka?

Vím, že každý člověk musí projít jinou zkouškou. Mám ale na mysli takové zkoušky, kterou projde většina lidí (více než 50 %). Mluvím např. o maturitě, překonání závislosti, naučení se cizího jazyka, osamostatnit se apod.

Nejlepší odpověď
anonym

První nadechnutí při porodu.

Další odpovědi
zelí

Zkouška z Pružnosti Pevnosti. Na každým termínu ji dá tak 30–40% lidí. Maturita je oproti tomu fraška.

marci1

„Nejtěžší zkouškou lidské statečnosti je, když člověk zůstane sám.“

  • Jules Verne

Kepler

Nejhorší je, když si myslíš, že jsi na dně. A pak zjistíš, že může být ještě hůř.
http://www.raj­ce.idnes.cz/u­pload/photo

„Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.“
Dante Alighieri

zjentek

Úplně ze všeho nejtěžší je pochopit, že na míru ti padne JAKÁKOLIV/KTE­RÁKOLIV diagnóza, jenž obchodníci se zdravím a beznadějí ti na míru stanoví.
Jednou z nejtěžších zkoušek pro tebe může být pochopení toho, za co si třeba takovej psychiatr doma popíjí sirup Monin.
Ježíši Rokio, je 21. století, úplně každý už ví (i děti ve školách), kdo jsou právníci, lékaři a hodinoví manželé!

Kepler

Hledám možnost, jak vkládat obrázky. Na rajčeti hledejte „život je pes“ od bruno0552. Napište, jestli to funguje. Nebo jestli někdo neznáte šikovnější způsob.