Rokio

Jaká je nejsnadnější cesta k trvalému banu?

Co když ale nechci dostat ban. Bude to admin brát v potaz?

Nejlepší odpověď
Drap

To jestli chceš , i nechceš v potaz jistě brát amin nebude. Myslím, že máš celkem slušně nakročeno.

Další odpovědi
Filip84

Já se obávám, že když tady, pořád, koexistuje takový hapiky, kterému mažou většinu otázek, že to tak snadné není.

Ne, jestli Ty chceš, nebo nechceš, opravdu není jakkoli relevantní.

To je pořád dokola. Soud taky nebude, případně, zajímat, jestli chceš, nebo nechceš, do věznice, nebo jestli chceš, nebo nechceš, do zabezpečovací detence. Jako u kohokoli jiného.

Gus_Fring

Rozhodně ti „nepomůže“ k banu to, že budeš šířit dezinformace, nechutné ideologie anebo nenávist vůči některým národům. Takže si sem klidně piš hákové kříže, zetka, srpy a kladiva atd., protože někteří zdejší proruští fašisté se stejných věcí dopouštějí denně, ale potrestáni nikterak nejsou.