Avatar uživatele
MadAnnie

Jaká je nejlepší zdravotní pojišťovna v ČR pro dospělé?

Většina zdravotních pojišťoven nabízí výhody pouze do 18ti let, ale co ti ostatní starší?
Jak jste spokojeni se svou a která nabízí nějaké výhody dospělým?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ve své podstatě není zase až tak z čeho vybírat. Jediná moje zkušenost je ta, že Všeobecnou už nikdy. Osobně jsem spokojen s MV, jiní s MNO. Tyto dvě se mají údajně sloučit, volil bych proto jednu z nich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na to je přece jednoduchý ukazatel, sice průměrný příjem pojištěnce a z toho vyplývající % odvod do fondu pojšťovny.
Z tohoto hlediska je nejchudší VZP (má od dětí až po důchodce, čili veškeré ekonomicky neaktivní, za něž platí pojištění stát).
Na opačném konci žebříčku je OZP (Oborová zdravotní pojišťovny pro bankovnictví, pojišťovnictví a později i stavebnictví), kód OZP = 207.
Má též nejširší rejstřík bonifikačních programů.
To, co píše Drap, jsou jen vnější marketingové projevy, jež se laikovi mohou jevit jako „na jedno brdo“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Dle mých zkušeností všechny ostatní než má já.
Kterou mám? Za všech tu nejhorší. A která to je? – to je jedno, vždy je to ta, u které se pojistím.
(je dle pravidla – vždycky ten druhý jízdní pruh je rychlejší než ve kterém jedu. Pokud do něj přejedu, je rychlejší zas ten, ve kterém jsem jel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Každá pojišťovna tvrdí, že právě ona je ta nejlepší. Každému vyhovuje něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
5samic

souhlasím s anonymem, že OZP je jedna z nejbohatších a tím pádem má možnost nabídnout i největší škálu bonusů, Ovšem na tom co píše Venkovan je taky velký díl pravdy a když jsem přijel z chorvatska tak to přejíždění z pruhů do pruhů můůůůůžu jen potvrdit:-))

před 3176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek